Στο 1-1 έμειναν οι Άγιοι Θεόδωροι με την Κλένια PDF Εκτύπωση E-mail

Η Κλένια πάντως ήταν αυτή που άνοιξε το σκορ με τον μόνιμο σκόρερ της, τον Μπαλτζή, μετά από πάσα του Κλαδάκη, για να φέρει το ματς στα ίσια πριν το ημίχρονο, ο Άγγελος Οικονόμου για τους Αγίους.

Στην επανάληψη, ο ρυθμός ήταν πιο πεσμένος, χωρίς να σημαίνει ότι οι δύο ομάδες δεν δημιούργησαν ευκαιρίες για γκολ.
Στα θετικά για ακόμα μια αγωνιστική, η πολύ καλή κατάσταση του Γιώργου Κλαδάκη, ο οποίος δείχνει να έχει αφήσει πίσω του, τον σοβαρό τραυματισμό που τον ταλαιπώρησε 5,5 μήνες.

ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ: Δανέσης, Πάτρας, Δημητρίου, Καλογήρου, Λιόση, Νικολάου Λ., Καρβέλης, Γκιόκας, Καλαντζής, Ράτης, Οικονόμου
Έπαιξαν και οι: Κατσανέας, Κακαβελάκης, Γεωργακόπουλος

ΚΛΕΝΙΑ: Μπαλάφας Π.Β., Νούλας, Παπαϊωάννου Γ., Μπακλώρης, Παπαϊωάννου Χ., Παπαχρήστου, Μπαστούνης, Σενής, Γεώργαρης Χ., Κλαδάκης, Μπαλτζής
Έπαιξε και ο Σκούρτης
Κυριακή, 14 Απρίλιος 2013 16:28

Στο 1-1 έμειναν οι Άγιοι Θεόδωροι με την Κλένια, για την 30η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1, με την ομάδα του Τάκη Ρέμμα να διατηρεί το σερί των 4 τελευταίων αγωνιστικών, που την θέλει να φεύγει από το γήπεδο με τον βαθμό της ισοπαλίας.
Γενικά το ματς είχε κάποιες φάσεις, με τους φιλοξενούμενους να έχουν περισσότερες, με πιο κλασσική το δοκάρι του Νίκου Μπαλτζή.