Τίτλοι Ειδήσεων

Τιμητικό για μένα κάλεσμα του Δημάρχου κ. Γιώργου Γκιώνη , να συμμετέχω με την δική του ομάδα PDF Εκτύπωση E-mail
Σάββατο, 13 Απρίλιος 2019 16:05

Αγαπημένοι μου, ανταποκρίθηκα θετικά στο τιμητικό για μένα κάλεσμα του Δημάρχου κ. Γιώργου Γκιώνη , να συμμετέχω με την δικ alt ή του ομάδα και σε αυτή την αυτοδιοικητική εκλογική αναμέτρηση. 

Κατοικώ τα τελευταία 12 χρόνια στους Αγίους Θεοδώρους και ασχολούμαι με τα κοινά απο την πρώτη στιμή που ήρθα σε αυτόν τον τόπο. Είμαι παντρεμένη και μητέρα δύο παιδιών .
Έχω σπουδάσει Πολιτικές Επιστήμες .

Εργάζομαι στο χώρο των Τηλεπικοινωνιών στο τμήμα πωλήσεων, εδώ και 20 χρονια.
Υπέρμαχος του εθελοντισμού, σε πολλές εκφάνσεις της ζωής μου αποδεδειγμένα, θεωρώ ότι η ενασχόληση με τα κοινά είναι προσφορά. 
Προσωπικός στόχος μου είναι η βελτίωση της ποιότητας ζωής των συνδημοτών μου, η αναβάθμιση και η ανάδειξη του τόπου μας, καθώς και η συμμετοχή μας σε Πολιτιστικές δράσεις και εκδηλώσεις. 
Έχω διαπιστώσει, ότι ο σημερινός μας Δήμαρχος, δεν διστάζει να ξεπεράσει φαινόμενα αδράνειας ,με την αναζήτηση και αξιοποίηση των πολιτών του Δήμου μας, που έχουν όραμα , επαγγελματική και κοινωνική καταξίωση ,παιδεία ,γνώση και εξειδίκευση σε νευραλγικούς τομείς της διαχείρησης των κοινών.

Σε αυτό το έργο, δεν περισσεύει κανείς! Όλοι μαζί, μπορούμε καλύτερα.